0530 817 33 68 [email protected] Pzt-Cmt 09:00-19:00

DEMREDENT Diş Polikliniği, 2021 yılında Demre’nin sağlık alanında önemli bir ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Kurucularımız Hasibe Toptaş Cansız ve Yusuf Cansız, diş sağlığının insan yaşam kalitesi üzerindeki etkisini ve önemini çok iyi bilmekte ve bu alanda en iyi hizmeti sunma misyonuyla yola çıkmışlardır.

Demredent Diş Polikliniği olarak, sağlığınıza ve gülüşünüze değer veriyoruz. Yenilikçi ve güncel tıbbi teknolojilerle donatılmış modern tesisimizde, deneyimli ve uzman hekim kadromuzla size en üst düzeyde diş sağlığı hizmetini sunuyoruz. Bizim için her hastamız özeldir ve kişiye özel tedavi yaklaşımıyla en iyi sonuçları elde etmek en büyük önceliğimizdir.

Tıp alanındaki bilgi ve deneyimimizi Demredent Diş Polikliniği’nde bir araya getirerek, her hastamıza güvenilir, kaliteli ve etik değerlere dayalı hizmet sunma hedefini benimsedik. Hastalarımızın sağlıkla ilgili güvenini kazanmak ve onların en iyi çıkarlarını korumak, bize duyduğunuz güvenin bir ifadesidir.

Demredent Diş Polikliniği olarak, Demre ve çevresindeki topluma kaliteli diş sağlığı hizmeti sunmak için varız. Sizlere en uygun tedavi seçeneklerini sunarak, gülümsemenizi sağlıklı ve parlak tutma amacıyla çalışıyoruz. Sizleri DEMREDENT ailesine davet ediyor, sağlıklı gülüşlerinizi birlikte inşa etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim bilgilerimiz:

📞 Telefon: 0530 817 33 68

📧 E-Posta: [email protected]

📍 Adres:Gökyazı, Mehmet Usta Sokak 4/A, 07570 Demre/Antalya

bg icon
Icon

Sağlıklı Gülüşler

Modern tesisimizde steril ve rahat bir ortamda, en üst düzeyde hijyen ve kalite standartlarını koruyarak sizleri ağırlıyoruz. Sağlığınızı ön planda tutarak, gülüşlerinizi en iyi şekilde yaşamanızı sağlamak amacıyla buradayız.

+Bizi ARAYIN
bg icon
Icon

Sağlığınız Önceliğimiz

Gülümsemenizi daha parlak ve sağlıklı kılmak, bizim en büyük amacımızdır. Size özel tedavi planları ve samimi yaklaşımımızla, gülüşünüzdeki özgüveni yeniden kazandırmak için buradayız.

+Bizi Arayın
bg icon
Icon

Çalışma Saatleri

  • Pzt - Cumartesi 09:00-19:00
  • Pazar günleri kapalıyız. 🙂

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Demredent Diş Polikliniği'ne Ulaşın